NYT PARTNERSKAB MED FORENEDE SERVICE
Vi er stolte over at Forenede Service Danmark har valgt at indgå partnerskabsaftale med MultiLine om rengøringsmaskiner og rengøringsrobotter.
Vi har en vision om at blive en af Danmarks bedste arbejdspladser, og derfor er vi meget stolte af at have opnået en Great Place to Work certificering, for det betyder nemlig, at vores medarbejdere er glade for at være hos os.
Certificeringen er blot et skridt på vejen, og vi arbejder målrettet videre med at gøre MultiLine til en endnu bedre arbejdsplads. Du kan læse meget mere om MultiLine som arbejdsplads lige her.
At MultiLine, alt taget i betragtning, er et rigtig godt sted at arbejde.
92% af medarbejderne svarer, at de kan tage fri fra arbejde, når de synes, det er nødvendigt.
91% af medarbejderne svarer, at de kan være mig selv, når de er på arbejde.
87% af medarbejderne oplever, at ledelsen er ærlig og etisk korrekt i sin forretningsmåde.
85% af medarbejderne svarer, at de vil gerne arbejde her i lang tid.
88% af medarbejderne oplever, at ledelsen stoler på, at medarbejderne gør et godt stykke arbejde uden at kigge dem over skulderen.
Vi er stolte over at Forenede Service Danmark har valgt at indgå partnerskabsaftale med MultiLine om rengøringsmaskiner og rengøringsrobotter.
Effektive produkter fra Tork der sikrer køkkenhygiejnen og gør hverdagen lidt lettere. Få praktiske råd og erfaringer fra kokken Cille Bunk.
Læs mere om PPWR, som er EUs forordning for emballage og emballageaffald. Forordningen rulles ud i flere tempi – få overblikket her.