Inspiration til din borddækning til Halloween
Halloween nærmer sig, og vi har et udvalgt sortiment, som du kan bruge til at skabe den helt rette stemning i din borddækning.
Find inspiration til din borddækning til Halloween herunder.
Halloween nærmer sig, og vi har et udvalgt sortiment, som du kan bruge til at skabe den helt rette stemning i din borddækning.
Find inspiration til din borddækning til Halloween herunder.
Fra 31. december 2022 er det et krav, at affaldsproducerende virksomheder skal sortere deres husholdningslignende affald. Beholderne man vælger at sortere i skal mærkes med piktogrammer.
Det nye katalog er på gaden og indeholder 28 siders inspiration til, hvordan du dækker et flot bord. Oplev de nye sæsonvarer inden for servietter, duge og lys. Der er masser af muligheder i flotte farver, der matcher sæsonen.
I hovedkataloget finder du en stor del af vores sortiment. Fra de kendte klassikere til et væld af nye produkter og løsninger. Kataloget giver dig hurtigt et overblik og er opbygget, så det kan inspirere dig.
I kataloget finder du vores løsninger inden for diverse køkkenudstyr. Du kan nu sammensætte og supplere dine leverancer af varer med produkter til kontoret, køkkenet, kantinen eller lignende.
Vil du handle mere ansvarligt og med større omtanke for miljøet? Vi har nok markedets største udvalg af produkter og løsninger med forskellige miljøfortrin.
Se de nyeste borddækningstrends for efteråret, julen og nytåret 2023. Oplev de nye farver, designs og sammensætninger, som vil præge de veldækkede borde.
I dette katalog har vi samlet et udvalg af vores sortiment inden for løsninger til affaldssortering. Det giver dig valgmuligheder mellem systemer, som har til formål at lette kildesorteringen af dit affald.
MultiLine er landsdækkende med afdelinger både vest og øst for Storebælt. Vi er tæt på kunderne, og har samtidig et internationalt bagland. Læs mere om det i denne brochure.